4 דרכים לחתוך את ההוצאות החודשיות שלך

  1. חצוי את ביטוח הבריאות שלך

אם אינך מקבל ביטוח בריאות אצל המעסיק שלך, זהו עוד חשבון חודשי שכדאי לחסוך בחיסכון. אבל אל תהיו חסכוניים מדי – וודאו שאתם בוחרים תוכנית בה תוכלו להרשות לעצמכם את ההשתתפות העצמית אם קרה מקרה חירום רפואי.

 

במקום לבדוק חבורת אתרים בודדים, השתמש בכלי השוואה כמו eHealthInsurance (לאמריקאים). רק עם המיקוד שלך וקצת מידע לא אישי, יופיעו מספר אפשרויות ביטוח בריאות. אתה יכול להוסיף את אלה שנראים טוב לכלי ההשוואה, ואז להציג את התכונות שלהם זו לצד זו.

 

  1. בדקו קופונים וקאשבק

אתה מכיר את האמרה הישנה "אגורה שנחסכה היא אגורה שהרווחת"? זהו מושג חיוני של מנטליות חסכנית. הרווחנו באופן אישי למעלה מאלף דולר על ידי שימוש באתרי קאשבק לחנות מקוונת. זה ללא עלות וקל להפליא לביצוע.

 

חלפו ימי איסוף העלונים וגזירת הקופונים. כיום, כמעט כל דבר ניתן לעשות מאפליקציה בטלפון שלך! לא רק שזה קל יותר, אלא המשמעות היא שיש הרבה יותר עסקאות קופונים וחזר כספי מאי פעם.

 

בדרך כלל אפליקציות אלה פועלות באחת משתי הדרכים:

 

להצעות בחנויות: בדוק באפליקציה פריטים עם מבצעים. רכשו את הפריט מכל חנות, העלו תמונה של הקבלה שלכם וקבלו זיכוי במזומן / נקודה לחשבונכם.

להצעות מקוונות: לפני קנייה מקוונת, לחץ על קישור המעקב המיוחד באפליקציית / אתר cashback. הרכישה שלך תתבצע מעקב אוטומטי והסכום יזוכה בחשבונך.

זה עוד מקרה שבו אם אתה מבצע רכישה ללא קופון או הצעת cashback, אתה משליך כסף בחינם. כל מה שנדרש הוא 30 שניות נוספות מזמנך.

ניתן לחפש בגוגל לפני ביצוע הרכישה קופון. לדוגמא חפשו קופון IHERB כדי למצוא מבצעים והנחות לאתר IHERB.

 

  1. השווה תוכניות אינטרנט ביתיות

בדיוק כמו הטלפון הסלולרי שלך, תוכנית האינטרנט הביתית שלך היא עוד חשבון חודשי שכדאי להשוות מחירים.

 

אין המון אפשרויות בארצות הברית, אך ורייזון פיוס היא בדרך כלל טובה לאינטרנט סיבים מהיר ובמחיר סביר. בעת הזמנה מקוונת, דמי ההתקנה של $ 99 יוותרו. אחרת, הפתרון הטוב ביותר הוא לחפש הצעות היכרות, או לנסות לחבר יחד עם תוכנית טלפון לחיסכון נוסף.

 

במדינות אחרות, תוכלו למצוא חברות קטנות יותר המשתמשות באותן רשתות כמו הספקיות הגדולות, אך עבור חלק קטן מהמחיר.

 

  1. צמצמו את המשכנתא ו / או שכר הדירה

המשכנתא שלך היא ההלוואה הארוכה והיקרה ביותר שתהיה לך בחיים שלך. תקופת הלוואת הבית הממוצעת היא 30 שנה, כך שגם הבדל זעיר בריבית יכול להיות שווה לאלפי דולרים לטווח הארוך.

 

במקום להשוות בין אפשרויות אינסופיות בעצמך, בדוק את LendingTree אם אתה בארה"ב. זהו אתר השוואה שמציב מספר עצום של אפשרויות משכנתא בעמוד יחיד, כך שתוכלו למצוא בקלות את העסקה הטובה ביותר עבורכם. פשוט בחר אם אתה רוכש או מממן מחדש, ענה על כמה שאלות לגבי מצבך, ואפשרויות המשכנתא שלך יוצגו לשם השוואה קלה. השתמש במקום זאת ב- Finder אם אתה גר בקנדה, אוסטרליה או בריטניה.

 

אין הרבה פריצות לחיסכון בשכר דירה, אבל הבדלים קטנים במחיר מצטברים, אז תפרו מחשבון ותעשו את המתמטיקה! אפילו הפרש של 100 $ בשכר דירה בכל חודש הוא 1,200 $ לאורך כל השנה. אם אתה לוקח את הזמן שלך ולעשות קניות, ניתן לחסוך כמה חסכונות גדולים.