5 דרכים להודיע ​​על האירוסין שלכם

רגע אחרי שהוא הציע לך נישואין ונענית לו בחיוב, הצעד הבא הוא לספר לבני המשפחה והחברים שאת באופן רשמי מחוץ לשוק הרווקים. אבל אין לך זמן ואנרגיות להתחיל להתקשר לכל אחד ואחד; כי זה ייקח לנצח. מה שכן, את יכולה לבשר לכולם על ההתחייבות שלכם בו זמנית (ואת רוצה שזה יהיה רגע מיוחד מאוד).

 

אז הנה כמה דרכים שבהן את יכולה לספר לכל האנשים היקרים לך שגבר חלומותייך עומד להפוך לבעלך ממש בקרוב:

 

  1. ערכי מסיבת אירוסין. את יכולה להיות שמרנית למדי ולערוך מסיבת אירוסין שבה תכריזו על אירוסיכם. קבלי את כל האנשים האהובים עלייך יחד במקום אחד, מלא במזל טוב ובשמחה של קרובי משפחה וחברים. זה גם זמן מצוין להעלות את נושא התשלום בשיחה עם אבא שלך (בזמן שהוא קצת שותה ונעשה משוחרר יותר).

 

  1. פרסמי את זה בפייסבוק. זהו עולם חדש ואמיץ שבו צורות התקשורת שלנו התקדמו בצורה משמעותית, ואת יכולה להשתמש בזה לטובתך כשיש לך קצת מידע שאת צריכה להפיץ לכל מי שאת מכירה. כל האנשים שאוהבים אותך מקושרים אלייך בפייסבוק (אפילו אמא שלך!), אז את יכולה פשוט לפרסם את דבר האירוסין על הקיר שלך ולחכות לתגובות ולברכות שיתחילו לזרום.

 

  1. תני לציפור קטנה לבשר ליקירייך. אם הם לא עוקבים אחרייך בטוויטר, אז הם לא ראויים לדעת. לא, זה בצחוק, אבל זוהי דרך חסכונית וישירה למדי להודיע ​​להרבה אנשים על כך שהתארסתם.

 

  1. הודעת תמונה. צלמי תמונה של האצבע שלך עם טבעת האירוסין ושלחי אותה לחברים ובני משפחה. הם יבינו את הרעיון והטלפון שלך יתחיל לצלצל בקרוב ללא הפסקה.

 

  1. שלחי מכתבים. כולם אוהבים לקבל מכתבים מהדואר עם חדשות טובות על חתונה קרובה (למעט אולי חברים לשעבר). כמובן, הדואר לא יגיע לכולם באותו זמן, אבל כל עוד זה מגיע לאמא שלך (וחמותייך) קודם, אין שום בעיה (למעשה, ייתכן שתרצי לשלוח להן את המכתבים כמה ימים לפני כולם).