תחזוקת גדרות עץ

גדר העץ שלך משדרת קסם כפרי חיצוני! בפרטיות החצר האחורית שלך, אתה מחייך כשאתה צופה בנופים הסוחפים. חצר שפעם הייתה פתוחה ולא מנוצלת מארחת כעת מסיבות ובישולים.

תוחלת החיים של גדר עץ

לרוע המזל, האלמנטים הקשים של מזג האוויר וחיות בר משוטטות עלולים להכות בגדר מתוחזקת בצורה גרועה. אתה לא רוצה להחליף את הגנת הרכוש שלך כל חמש שנים. אבל כבעל בית, איך אתה יכול להגן עליו? וכמה זמן אתה יכול לצפות שהגדר שלך תחזיק מעמד? היה סמוך ובטוח! תחזוקה וציפויים מגן עבור גדרות עץ הם זולים יחסית.

 

גדר בנויה היטב עשויה עץ אמורה להחזיק מעמד כחמש עשרה שנים. עם זאת, תחזוקה ותיקונים קלים עשויים להאריך את תוחלת החיים של גדר לעשרים שנה. להלן מספר טיפים שיבטיחו את התחזוקה וההגנה של גדר העץ שלכם.

תחזוקה נכונה של גדרות עץ

כמו בכל מערכות יחסים אוהבות, גדר קטנה TLC עושה דרך ארוכה. לא היית רוצה לחכות עד שמנוע המכונית שלך יתפוצץ כדי להתמודד עם בעיות שירות. באופן דומה, תיקוני גדרות עץ זולים יותר מאשר החלפה.

 

חלק מתיקוני הגדר הם עשה זאת בעצמך, וחלקם דורשים סיוע של קבלן גדרות. הקפדה על תחזוקה נכונה של הגדר יכולה לסייע רבות בהגנה על הגדר והאסתטיקה של החצר האחורית.

 

תיקוני עשה זאת בעצמך קטנים כוללים מילוי חורים קטנים עם שפכטל או מילוי עץ. קל לתקן סדקים זעירים גם בעזרת מילוי עץ. עדיין תרצו לחדש או לצבוע את הגדר כדי לשמור על צבע אחיד.

 

נושאים נרחבים יותר כמו חורים פעורים או עץ מעוות דורשים החלפה לאחר מכן ויש להשאירם לאנשי מקצוע כדי למנוע כאבי ראש תחזוקה עתידיים. אבל, עלות התיקונים הללו היא מינימלית בהשוואה לעלות החלפת הגדר. קבלני גדרות נתקלים לעתים קרובות בבעיות גדר שבורות והם מצוידים היטב לעזור לך.

בדוק את הגדר שלך

השלב הראשון בתחזוקת גדר נכונה הוא פשוט. זכור לתזמן את בדיקות גדר העץ שלך בלוח השנה שלך, ולמה לא להפוך את זה לאירוע מהנה? תכננו את זה לסוף מפגש משפחתי כשאתם צריכים בריחה של חמש עשרה דקות.

 

אם תבדוק מעת לעת את רכיבי עץ הגדר שלך, תזהה בעיות קלות לפני שהן יתפתחו לבעיות גדולות. אחרי חורף או קיץ קשה במיוחד, בדקו את מצב גדר העץ שלכם. אל תחכו עד שהגדר תיהרס כדי להחליף עצים רופפים או לחדש את כלונסאות.

 

קל לזהות עמודים חסרים או מפוצלים. עם זאת, סדקים חדשים, עץ נפוח או התקפות נקר מטורפות מורגשים רק בבדיקה מדוקדקת. אם יטופלו באופן מיידי נזק קל לגדר עץ, הצורך שלך בתיקונים משמעותיים יותר בהמשך הדרך יקטן.

נקה את הגדר שלך

למרות שזה נשמע כמו משימה מרתיעה, ניקוי גדר העץ שלך אינו קשה. גדר נקייה תשאיר את הנכס שלך מואר ותעזור למנוע את עלות ההחלפה המהירה. וגם, אתה רק צריך לשים את זה בלוח השנה שלך כל כמה שנים.

 

השתמש במכונת שטיפה בלחץ על העמודים כדי לרסס גושי לכלוך, עשבים שוטים, טחב וחרקים. התרכובות המשמשות במכונות שטיפה בלחץ מרחקות חרקים ומסייעות במניעת נזקי מים. צינור ומוצר ניקוי ביתי פשוט הם הכלים היחידים הדרושים לכלונסאות. בזמן הניקוי, אם אתה מבחין בעיוות בעץ או בעמוד מפוצל, תקן את הבעיות האלה מיד. התעלמות מבעיות קטנות עלולה להיות יקרה בעתיד.

 

מאמר זה נכתב בשיתוף עם חברת גוטליב שערים וגדרות.