ארגנו מקום בחדר הגדול שלכם

החדרים הנהדרים והמרווחים של ימינו מספקים את הגמישות ואת החיים הקלים והמגוונים שאנשים מחפשים בימים אלה בהתאם לאורח החיים שלהם. לפני שאתם רוכשים ריהוט לפינת אוכל, סלון או לחצר, הגיוני שתהיה לכם תוכנית מסודרת. ארגנו את הרעיונות שלכם לגבי סגנון, צבע וחללי המגורים שתרצו לכלול בפרויקט, וסדרו את מחשבותיכם כדי לוודא שהתוכנית שלכם תעבוד.

 

להלן כמה צעדים פשוטים לארגון החלל בחדרים הגדולים שלכם:

 

שלב 1: התחילו עם תוכנית

דפדפו באתרי מעצבים, בקרו באולמות תצוגה ועברו על מגזינים לריהוט בית כדי להחליט על המראה הרצוי עבורכם. לאחר מכן, עשו את מה שמעצבים עושים והכינו תוכנית. מדדו את החדר ודאגו לכלול חלונות ופתחים.

 

שלב 2: קחו בחשבון את סגנון החיים שלכם

החדר הגדול שלכם צריך להיות מעוצב כך שיוכל להתאים לאיך שאתם חיים. סביר להניח שתרצו לכלול פינת ישיבה בסלון, פינת אוכל וחלל בילוי. אם יש לכם ילדים קטנים ומספיק מקום, הוסיפו פינת משחק בצד. סגנון הרהיטים שתבחרו אמור לשקף את אורח חייכם. אם יש לכם ילדים קטנים, מראה עכשווי מזדמן יכול לעבוד טוב.

 

שלב 3: הגדירו את אזורי המגורים שלכם

אתם יכולים לפרק את החדר לאזורים באמצעות תעלולים של מעצבים בתחום המרחב. שטיחים אזוריים הם דרך נהדרת להגדיר חללי מגורים בחדר גדול ויפה. מקמו שטיח אחד באזור המגורים ואחד אחר בפינת האוכל. סגנון צבע, תאורה וריהוט יכולים גם לעזור להבדיל בין חללי המגורים. אתם יכולים להשתמש באוספי ריהוט, צבעים וסגנונות שונים, אך להבטיח שכולם יתאימו היטב.

 

שלב 4: תעדו את הרעיונות שלכם

השתמשו בתוכנית שלכם כדי לפרוס את רעיונות הריהוט בחדר הגדול שלכם. רשמו שולחנות, כורסאות ואת כל פריטי הריהוט שתצטרכו, כמו יחידת בידור, בר או אח חשמלי. כשאתם ממקמים את הרהיטים, דאגו להשאיר מספיק מקום ביניהם וסביב הפתחים ושבילי התנועה.

 

לקבלת עזרה בבחירת הרהיטים הנכונים כדי להפוך את ביתכם לחלל תצוגה, כנסו לחנות המקוונת שלנו או צרו עמנו קשר עוד היום.