כיצד לבחור את ספת ה-"ר" המושלמת

הריהוט בבית שלך הוא שיקוף ישיר של הטעם האישי שלך ושל אורח החיים שלך. אם יש לך מרחב מחיה גדול בבית העירוני שלך או בבית ההר שלך, ספה חלקית היא הבחירה המושלמת ליצור אזור נוח לחברים ובני משפחה להתאסף תוך מקסימום ישיבה. לספות חתך יש אפשרויות רבות להתאמה אישית, לרבות ריפוד בד או עור לבחירתך, תכונות שכיבה, עיצובים מודרניים חדשים, משענת ראש חשמלית ועוד הרבה יותר. שילוב ההתאמות האישיות המפתחות שלך בספה חתוכה יהפוך אותה למושלמת עבורך תוך כדי מחייה את הסלון שלך ונותן לך שנים של נוחות וסטייל אינסופיים. בין אם אתה נהנה לארח או שיש לך משפחה גדולה, המשך לקרוא כדי לגלות כיצד תוכל לבחור חתך שמתאים לצרכים שלך.

 

למדוד בזהירות.

ספה חלקית היא הרבה יותר גדולה מספה רגילה אז זכור זאת כאשר אתה שוקל את הפריסה של הסלון שלך. מדוד את מידות הסלון שלך בזהירות והשתמש במתכנן החדרים המקוון של קולורדו סטייל ריהוט הבית כדי לעזור לך למצוא את הגודל המושלם עבור החתך החדש שלך. כשאתה שוקל את הפריסה של הסלון שלך, זכור שחלקי שכיבה בתנועה יוקרתיים לא צריכים להיות ממוקמים על הקיר, אז הוסף מקום נוסף לתוכניות שלך אם אפשרויות ריהוט שכיבה נמצאות ברשימה שלך. רשום את מידות החתכים שבהם אתה מעוניין כדי לעזור לך למקם אותם באופן וירטואלי במתכנן הסלון שלך. מדידה מוקדמת מקלה לדמיין כמה מקום הספה המדורגת שלך תמלא ברגע שתכניס אותה לאזור המגורים שלך.

 

בחר את הריפוד הנכון.

מקומות ישיבה לסלון שלך יכולים להכיל מגוון רחב של אפשרויות ריפוד יפהפיות. מריפוד ועד עור, מפשתן ועד בד ביצועים זה מה שיהפוך את ספת החתך החדשה שלך לשלך. אם אתה אוהב יוקרה, שקול חתך עור בצבע חום, אפור או שזוף עשיר עם מאות אפשרויות לבחירה. אם בד יפה הוא יותר הסגנון שלך כדי לרכך את מראה הסלון שלך, הוא מגיע באלפי אפשרויות בקשת של צבעים והדפסים מגוונים. חומרי ריפוד נוספים שכדאי לקחת בחשבון כוללים כותנה, קטיפה ולמשפחות פעילות הבד הבלעדי שלנו עם ביצועים נמוכים בתחזוקה הוא אופציה נהדרת עבור בתים עם ילדים או חיות מחמד. לכל אחד יש את היתרונות הייחודיים שלו של צדדיות, עמידות ותחזוקה. כדי לראות כמה מהאפשרויות הרבות למראה מותאם אישית, שקול לעצב ספת חתך בהתאמה אישית משלך.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://www.rossetto.co.il/.