סודות לקניות באינטרנט

1 שים כמה פריטים בעגלה שלך – ואז נטוש אותם. ברור שקמעונאים מקוונים אוהבים את המרדף. ברגע שתשאיר פריטים שלא נקנו לעגלת הקניות שלך, יש חנויות שישלח לך דוא"ל קוד הנחה במטרה לגרום לך לסיים את תהליך הקופה. אתה יודע, המיילים המצמררים עם שורות הנושא כמו, "נראה שהשארת משהו מאחור …" כל שעליך לעשות הוא לוודא שאתה מחובר לחשבונך בעת מילוי העגלה שלך; אחרת, הקמעונאי לא יידע לאן לשלוח קוד. קונים נבונים נשבעים באסטרטגיה זו.

 

2 חנות כללית.

בין אם אתם קונים בחנות ובין אם באינטרנט, קל לחסוך כסף מבלי לוותר על האיכות על ידי התרת מותגי שמות ובחירה במקום מוצרים גנריים. דברים כמו נייר אלומיניום, חומר ניקוי ואפילו חולצות טי בסיסיות טובים באותה מידה כאשר הם מיוצרים על ידי מותגים מבוססי חנויות. החלפת חלק מהמצרכים שלך למוצרים גנריים אלה תשאיר לך עוד יותר כסף בסוף החודש. וכדי להתחיל בעבודה, בדוק את 20 המוצרים שאתה צריך לקנות תמיד כללי.

חנות כללית ששווה לקנות בה היא KSP שמספקת קודי קופון.

 

3 שמור את הקניות לימי שני. כאשר אתר השוואת המחירים אידיאלו עקב אחר 7,642 מוצרים ברשת במשך שלושה חודשים, הם גילו שהרוב במחירים הנמוכים ביותר בימי שני.

 

באופן ספציפי, הפריטים בקטגוריית משחקי הווידאו היו זולים ב -15% בימי שני בהשוואה לשבתות, אז המחירים היו הגבוהים ביותר. גם אם אתה לא גיימר, עדיין יש משהו בקסם של ימי שני. בממוצע, הקונים הצליחו לחסוך 17 אחוז יותר במשקפי השמש כשקנו ​​אותם גם בימי שני במקום בשבת. זה אולי לא כל כך נוח, אבל חשבון החיסכון שלך יודה לך.

 

4 שחק את משחק ההמתנה.

אל תסתפק במחיר שאתה לא מרוצה ממנו במאה אחוז. במקום זאת, השתמש באתרים כמו CamelCamelCamel ו- SlickDeals כדי לעקוב אחר המחיר המשתנה של הפריט שאתה רוצה או שאתה זקוק לו, והמתין עד שתג המחיר יהיה בטווח סביר יותר. זה באמת פשוט כמו זה.

 

5 מלא את המלאי במהלך המכירות. אם אתה רואה פריט במבצע שאתה יודע שבסופו של דבר תזדקק לו להרבה יותר – למשל, חומר ניקוי כביסה או נייר טואלט – אל תהסס להצטייד. אולי לא תרצה לשאת את המשקל העודף עכשיו או לחשוב רחוק מדי לעתיד, אבל רכישת פריטים אלה כשהם במבצע תעשה פלאים לארנק שלך. אתה לא יכול להימנע מלקנות אותם, אז אתה יכול לקנות אותם בפחות, נכון?

 

6 קנה כרטיסי מתנה בזול. חנויות מסוימות כמו קוסטקו מוכרות תמיד כרטיסי מתנה במחיר מוזל. ישנם גם אתרים כמו Gift Card Granny ו- Cardpool המשמשים כמקומות שווקים בהם משתמשים מורידים כרטיסי מתנה לא רצויים, בדרך כלל במחירים נמוכים ב -10 עד 15 אחוזים מערכם הנקוב.

 

על ידי שימוש בכרטיסים אלה במחיר נמוך לרכישת הפריטים שלך באופן מקוון, אתה כבר חוסך כסף – וזה אפילו לא לוקח בחשבון את כל קודי הקופון והמכירות שאתה מנצל.

 

המאמר נכתב על ידי https://nau.co.il/